Jump to content

MarcelMR

Members
  • Posts

    349
  • Joined

  • Last visited

Personal Information

  • Location
    Helmond
  • Interests
    Good sounding music and system (home+car)

Audio Set(s)

  • Hoofdset
    CD spelers:
    Sony XA20-ES, Marantz CD 6000, Denon DCD-1450, Philips CD-582, Marantz UD-5005, Denon DCD-800NE (black), Philips CD604
    Versterkers:
    Marantz PM-17, Marantz PM-6010SE
    Luidsprekers:
    B&W CDM-7se
    B&W DM4
  • Tweede set
    CD speler:
    Denon DCD-800NE(silver)
    Versterker:
    NAD versterker (als voorversterker in gebruik voor de Beolab's)
    Luidsprekers:
    Beolab-1
  • Derde set
    Car:
    Audiotec fisher DSP 8 channels MATCH PP 86DSP,
    Eton speakers, JBL 12" woofer+amp,
    Silent Coat sound proof

Recent Profile Visitors

2748 profile views
  1. Bij mij branden altijd de transistoren door om de zekeringen te sparen.
  2. Cold Rain, cold rain, klinkt lekker, bij mij staat ie op album "Vintage" I gave her all my love Bought her a Rolex too
  3. Warm Strangers - Vienna Teng - CD Marquee Moon - Television - CD Reggatta De Blanc - The Police - SACD - SHM Laat Mijn Liedjes Nu Maar Zwerven - Ramses Shaffy - box 8 CD Focus X - Focus - CD Layla And Other Assorted Love Songs - Derek And The Dominos* - SACD SHM Discipline - King Crimson - CD Meet Me Where They Play The Blues - Maria Muldaur - CD
  4. Had ik ook al gezien, schokkend allemaal vooral willens en wetens de gezondheid van de mens op-offeren voor geld, omdat het kan omdat de regelgeving altijd achter loopt. Klote bedrijf.... helaas ook hier in Helmond voorbij gekomen ....
  5. Sommige van Patrice vallen tegen maar deze niet wat mij betreft: Patricia Barber - Live: A Fortnight in France ! Ik heb daarna meer werk van haar gekocht en maakte bij mij ook niet super veel los. (niet de vluchtige bits, maar die ronde dingen )
  6. Het ging niet om top-3's maar het geven van 3 tips (om het behapbaar te houden) van platen die de moeite waard zijn om te beluisteren. Deze zijn minder voor de hand liggend... Kari Bremnes - Ly Ginger Baker - Why Klaus Schulze - Deus Arrakis
  7. En in de auto klinkt dit het lekkerste. (in mijn auto dan met special treatments) 1) Black Sabbath - Paranoid 2) Deep Purple - Machine Head 3) Vanhalen - Vanhalen (ST)
  8. 1) Pink Floyd - Live at Pompeii - MCMLXXII, (2 CD) Steven Wilson mix 2025 2) Rush - Moving Pictures (original release CD) 3) Simple minds - New gold dream. (original release CD)
  9. Ja dat is niet echt duidelijk van mij, ik bedoel als je overweegt om aan SACD te beginnen zoals ik dat een tijdje terug deed n.a.v. een Youtube filmpje (link zal ik nog eens opzoeken) dan zou ik niet het pad volgen van het kopen van een oudere Sony speler (maar ook oudere Marantz/Philips zou ik laten liggen) ivm slechte, moeilijk vervangbare laser units en de problemen met het lezen van hybride SACD's. (check de advertenties in MP, ze hebben bijna allemaal problemen) Als ik (je) er echt mee door wilt gaan dan een nieuwe (recente) aanschaffen en de portemonnaie open trekken. Misschien een Denon DCD-2500 of hoger
  10. Bijna 2 weken verder en voor mijn speler heb ik een aantal "single" layer SACD's die het allen prima doen ! (SHM-SACD) Deze zijn vooral in Japan nog te koop, hier beginnen ze uitverkocht te raken, heb al re-fund gehad ivm bestellingen van SACD's die niet meer leverbaar waren. Mijn bevindingen zijn nog niet geweldig positief over hoe het allemaal klinkt via de SONY speler en HD-650 koptelefoon. Misschien is het allemaal iets te transparant en zijn tekortkomingen in de opname te goed hoorbaar. (in mijn geliefde muziek genre) Verder weet ik inmiddels dat bijna alle spelers er mee ophouden ivm (zeer) korte levensduur van de laser voor de SACD laag. Vervanging laser-units zijn niet verkrijgbaar of je moet van een gokje wagen bij Ali Express, maar ik denk dat je bij de gemiddelde loterij meer kans maakt op een prijs. Op diverse plaatsen gevraagd of mijn speler (laser unit) gerepareerd kon worden maar niemand die zijn vingers er aan wil branden. (kon je dat maar aan die laser ) Dus mijn conclusie: Het is een leuke speler voor zolang ie het nog doet en met die paar disks die ik heb heeft het voor mij alleen verzamel / demo waarde op het gebied van CD en derivaten. Maar als het je dagelijkse speler zou moeten worden zou ik er niet aan beginnen.
  11. Goed zo blijft er voor mij meer over... ook graag SACD - single layer
  12. Zou ik ook doen, maar voor 899 kan ik ook 20 - 30 SACD's kopen met single layer die mijn huidige (nieuwe) speler ook lust. Overigens in Japan zijn de SACD's. / SHM niet heel duur (ongeveer 20 euro). Import te koop in NL voor ongeveer 40 euro.
×
×
  • Create New...