-
Posts
11789 -
Joined
-
Last visited
Posts posted by Duck-Twacy
-
-
-
-
Wat een waardeloze emoticons hier zeg
-
1 hour ago, Ivan10 said:
De Beachboy componist is niet meer:
-
Grappig
-
-
Ja dat vond ik altijd een mooie cd speler
-
Mijn Sony SACD 555 ES werkt nog steeds perfect. Ooit voor 700 euro (of was het gulden?) gekocht. Tent clock upgrade en LCaudio output stage door Bas audio evolutions included
-
zonder earth band nog
-
-
In 2021 had ik nog even PB contact met Marc. Hij was lelijk van zijn fiets gevallen. Week in het ziekenhuis en revalidatie. Dat zal niet meevallen in zijn met trappen doorspekte woning
Ik hoop dat hij okay is en gewoon lekker van zijn muziek geniet (en van oude genever). Maar ik vrees dat hij zijn ega mist.
-
Ik vind Ellen's versie van naturtrane niet slecht. Diverse malen gehoord op de Parade. Destijds nog met begeleiding van haar ex Robin Berlijn
Maar goed, Ellen kent Nina persoonlijk.
-
-
Helemaal mee eens. Roger was een goed mens. Ik vind t jammer dat ik niet wat meer contact gehouden heb de laatste tig jaar. Hij was jonger dan ik en is dus veel te vroeg heen gegaan. Zijn set klonk ook erg goed. Ik hoop dat ergens boven er nog mooie muziek klinkt (alhoewel hij vast wel ideeën heeft om t nog beter te maken)
-
On 4-1-2025 at 22:18, Sodejuu said:
We have a winner
Beste Roger. Het is de voet van een Canton Discostat
https://www.vinylengine.com/turntable_forum/viewtopic.php?t=49883
RIP vriend
-
Ik lees dit net. Ik ben een paar keer bij Roger thuis geweest in Roermond en hij was altijd behulpzaam in audioland (en een grote deskundige)
Een mooi mens, de wereld zal hem missen
-
-
-
Nerds in de 8-ties
-
Gecondoleerd Carl,
Deze mogen ze bij mij spelen
-
-
-
-
Weer een grote naar de eeuwige jam
in Algemeen audio
Posted
Idd, veel te jong.