Jump to content

Musical Midelity X-CanV3


jazzman
 Share

Recommended Posts

Hallo,

 

Ik wil binnenkort de Musical Fidelity X-CanV3 hoofdtelefoonversterker aanschaffen en koppelen aan mijn Sennheiser HD600 en de Marantz SA8400 VM.

 

Heeft iemand ervaring met de losse powerunit X PSU V3? Ook deze kost 375 eurosmurries. Wat doet dit apparaat? Filtert hij de vuiligheid uit het net of is er iets anders aan de hand? Er kunnen 4 MF apparaten op, mijn Marantz wordt dus los aansgeloten.

Link to comment
Share on other sites

Ik heb geen ervaring met de psu voor de V3. Wel voor de V2. Daar resulteert in wat in de forum topic jargon wordt genoemd: bas fundament, meer open, etc. Ik zou gewoon een leverancier zoeken die bereid is om de psu uit te lenen en het te proberen.

Voor de V2 heb ik de voeding zelf gemaakt. Voor de V3 is een ander type voeding nodig 12V-0-12V. Als iemand weet hoe zoiets gemaakt wordt houd ik me aanbevolen. Wellicht een trafo met 2 wikkelingen 12V waarvan 1 aansluiting samenkomt??

 

Groet,

 

Henk

Link to comment
Share on other sites

De losse PSU voor de v3 serie is gewoon een grote (ringkern) trafo met 4 uitgangen van 24V. Geen gelijkrichting of andere storings-onderdrukking aanwezig. Natuurlijk is dit kastje van metaal en wellicht scheelt dat nog wat met afscherming e.d.

 

Lees ook eens het forum op http://www.head-fi.org/ en zoek op MF PSU

 

Groeten Paul

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Inmiddels heb ik vandaag de Musical Fidelity X-PSUv3 en X-Canv3 aangeschaft. Nu heeft de X-PSUv3 een aan/uit schakelaar. En dat terwijl de X-Canv3 geen aan/uit schakelaar heeft. En normaal dus op zijn eigen voeding aan zou blijven staan.

 

Wat is er op voor/tegen om zo'n combinatie aan of uit te laten staan bij geen gebruik?

 

Ik kies er nu voor om de combi uit te zetten, geeft dit nadelen en/of problemen?

 

Wie heeft deze ervaringen?

Link to comment
Share on other sites

Je moet, denk ik, eerst mijn voorgeschiedenis kennen. Ik koos voor een Marantz SA8400 VM im combinatie met mijn Sennheiser HD 600 omdat mijn vriendin mijn muziek niet kan waarderen.

 

Dus zocht ik naar een mogelijkheid om lekker ongestoord te kunnen luisteren. Ik heb bij mijn dealer het verschil kunnen horen op dezelfde SACD speler en daarna nog eens thuis. Zelfs mijn vriendin hoort het verschil. Bij de X-Canv3 zit een doodordinaire adapter, deze is nu vervangen door de X-PSUv3. Prijstechnisch heb ik zitten twijfelen omdat je met de X-PSUv3 4 aparaten kunt aansturen, dat doe ik dus niet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...