Jump to content

luidsprekers opnieuw lakken


loflof
 Share

Recommended Posts

Hallo allemaal. Mijn luidsprekers zijn door morsen met vloeibare luchtverfrisser vlekkerig geworden. Ik wil ze nu opnieuw gaan lakken; eigenlijk ook in een andere kleur. Heeft iemand hier ervaring mee en kan die mij vertellen hoe ik dat precies moet doen? Het zijn Dynaudio Contour 1 luidsprekers met een beuken kast. Bij voorbaat dank. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ik wwet niet wat voor lak erop zit. Volgens mij is het fineer met een beschermend laagje erop.

Wees heel voorzichtig met schuren, voor je het weet heb je een paar onherstelbaar beschadigde luidsprekers en dat zou dood zonde zijn. :blink::unsure:;)

Wat je beter kunt doen, is advies vragen bij een meubelmaker. Die weten tenslotte als geen ander hoe je hout moet bewerken en behandelen. ;)

Link to comment
Share on other sites

De vlekken die er in zitten zijn er niet meer uit te krijgen. De lak zal er dus af moeten.Dit moet echter zo voorzichtig gebeuren dat er na het opnieuw lakken niet meer is te zien dat de luidsprekers overgelakt zijn. Is er misschien een zelfbouwer die hier ervaring mee heeft?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...