Jump to content

Yamaha


Guest Robert K.
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Guest marc van asch

ikzelf heb de b&w 603 s2

spelen fantastisch, doch de klank van de yamaha is vrij hard, ik gebruik ook een subwoofer van Solid, een merk dat ook in de b&w stal zit / zat. waar ik best wel tevreden over ben.

marc

Link to comment
Share on other sites

Guest Vincent

Daar ben ik het mee eens duitse speakers en Yamaha combineren in het algemen niet zo goed .

 

Ga eens kijken naar de volgende merken Tannoy r of s serie, Mission, Kef, en ga zo maar door.

 

 

laat je eigen oren beslissen.....

 

Mvrg

 

Vincent

Link to comment
Share on other sites

ik zou zeggen, zelfbouwen, ik heb zelf een yamaha m60 en die heb ik gecombineerd met luidsprekers van Focal, vdHull cs 122 kabels voor laag, cobra voor mid en Siltech voor hoog. focals heb ik een aantal jaren geleden gebouwd via OLS in Breda.

Maar wat je vooral niet moet doen is magnat er aan hangen (veel te schel, agressief) die laten zich weer beter combineren met de engelse versterker, wat ik ff nog niet verteld heb is dat ik er een NAD voorversterker er aan heb hangen. dit heft dat "schelle" (lees analytische) geluid van de yamaha wier iets op , prima combinatie al jaren.

 

succes met je keuze

 

M vr Gr

ArrO

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...