Aan de heren van het AudioGilde;
Laat ik vooropstellen dat het hier een volledige digibeet betreft.
Ik ben in het bezit van een NAD C340 en
NAD 902 versterker ( bridge ready)
Tevens heb ik 4 home made speakers: 2 zijn 80 wat de andere 150w
De NAD 902 is zeg maar 'bridge ready'
Welnu, wat is het probleem;
Omdat mijn "oude" NAD C340 (fijn versterker trouwens) maar twee speaker uitgangen heeft gebruik ik nu alleen maar de 150w boxen. (op BASS geent) de hoge toon/tweaker boxen zijn nu dus in principe werkeloos.
Nu kwam ik de NAD 902 toevallig tegen in duitsland en heb ik hem in een opwelling gekocht in de hoop dat ik nu door een gebrugde connectie alle vier de speakers aan de gang krijg. Ik zit nu dus eigenlijk met twee losse 2 channel eindversterkers.
Mijn vraag is deze; Kan ik deze twee versterkers koppelen waarbij ik de 902 inzet voor de 2 "tweaker" boxen en de c340 voor de andere twee boxen? Zoja hoe moet ik deze koppeling dan voor me zien?
Kan ik elke versterker, seperaat, twee boxen laten aansturen en tegelijkertijd over alle 4 de speakers hetzelfde geluid voortbrengen?
Welke uitgangen moet ik gebruiken voor een gebrugde connectie.? Nad direct link. Pre out?
ik hoop dat ik mag delen in jullie kennis.
BvD,
Gerrit Jan Six