Jump to content

ItFoReVeR

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

    Never

Everything posted by ItFoReVeR

  1. hehe PD ik heb tot nu toe alles gehoord op een Pioneer VSX 711 een Marantz en een NAD receiver! Eh.. tja ik heb inderdaad wel gezegd dat ik die chario's super vond klinken , maar de vraag was/is of er nog iemand was die advies kon geven of ik voor die prijsklasse misschien iets beters qua gehoor kan krijgen!
  2. Ik heb inderdaad al eens naar Mission M7S-AV geluisterd was er niet echt van onder de indruk overigens wel een leuk design. Heb echter nog niet de kans gehad om zijn grotere broer te kunnen beluisteren de Mission FS1 (Is ie dan VEEL beter??)maar design is iets minder. De Chario-Syntar set zoals boven genoemd heb ik gehoord op een Pioneer VSX-711 dat is een 1 slag kleinere AV-Receiver die ik heb.. en dat klonk al super maar goed de Cabasse Xo klonk ook goed voor zijn prijs! Dus graag advies.. en alvast bedankt voor je tips en antwoorden!
  3. Beste Allemaal, Ik ben HOOG NODIG op zoek naar advies. Momenteel heb ik thuis nog een set staan waarmee ik vooral in het verleden veel muziek mee beluisterde; Synthese 3 op een QUAD 606 versterker. Tegenwoordig gebruik ik ze toch veel meer voor de films.. en ik vond ze toch wel een beetje aan de grote kant worden... dus ben ik op zoek gegaan naar een kleinere opstelling maar waarbij het geluid goed, zuiver, warm en natuurlijk overkomt, en ja ik weet wat ik doe.. ik zal NOOIT dezelfde kwaliteit er voor terug krijgen... ik probeer het daarom ook zo dicht mogelijk te evenaren. En natuurlijk wil ik graag een compleet setje (Dolby 5.1). Mij is in eerste instante geadviseerd de KEF KHT2005 maar ik heb deze beluisterd ten opzichte van de Cabasse Xo Waarbij de kefjes echt een lachertje waren.. de cabasse had echt een ruimtelijk en vooral een zuivere klank. Nu was ik bijna verkocht maar heb me op het laatste moment toch iets anders laten adviseren en heb heb het ook aangehoord klonk op zich vrij goed de; Chario Syntar Waarbij voor 4 x de syntar 100 is gekozen 1 x syntar center en 1 x SW 1. Ik heb inmiddels al wel weer een nieuwe receiver de; Pioneer VSX 811 Maar ik ben er nog niet uit qua luidsprekers. Doe ik er goed aan met de chario's of toch iets anders? Mijn budget voor de luidsprekers is MAXIMAAL
×
×
  • Create New...