Jump to content

Groovy

Members
  • Posts

    5996
  • Joined

  • Last visited

Status Replies posted by Groovy

  1. Hai Peter, bij elke discussie heb ik weer zin om een 401 te kopen. Heeft Douglas nog zoiets staan?  En wat zijn de prijzen van een 301 of 401. Achteraf spijt dat ik die van jouw niet heb gekocht 😁

    Ik moet weer eens naar je laatste ontwikkelingen komen luisteren.

    Groet,

    Charles

     

    1. Groovy

      Groovy

      Beste Marc, jouw reactie is ook openbaar.
      Maar openbaar is niet privé,ik begrijp dus je reactie wel😉

      Graag per pm verder😀

    2. (See 2 other replies to this status update)

  2. Hai Peter, bij elke discussie heb ik weer zin om een 401 te kopen. Heeft Douglas nog zoiets staan?  En wat zijn de prijzen van een 301 of 401. Achteraf spijt dat ik die van jouw niet heb gekocht 😁

    Ik moet weer eens naar je laatste ontwikkelingen komen luisteren.

    Groet,

    Charles

     

    1. Groovy

      Groovy

      Hallo Carl,je bent altijd welkom.
      Volgens mij heeft Douglas er nog 2 staan, die zijn in nieuwstaat.
      Als hij er al een van wil verkopen dan moet je denken aan e900 zonder plint en zonder arm.
      Een 301 is een stuk duurder toch wel e1500 denk ik,maar ik weet niet of hij er een te koop heeft.
      Zijn telnummer 0402444083.
      Groet. Peter.

       

    2. (See 2 other replies to this status update)

  3. Ik wacht even met aankopen tot mijn badkamer klaar is Peter. Weet niet precies wat me te wachten staat als alles open gaat. Het blijft een oud huis natuurlijk.

    Wanneer kom je nog een keer langs. Ik wil trouwens die 1404 nog wel een keer horen. Misschien wel leuk als vintage review bij Puresound.

    1. Groovy

      Groovy

      Begrijpelijk Charles een oud huis renoveren kost allemaal veel geld maar dan heb je ook wat;)

      Lijkt mij wel leuk om een review van de 1404 in Puresound.

      Jij zou mij nog laten weten wanneer het kon ivm met je rug.

      Volgende week zou kunnen,ik weet nog niet welke dag aangezien ik de 1404 ga ophalen.

      Wellicht zie ik je bij de xfi.

  4. We gaan nu bijna op vakantie Peter en daarna maken we een afspraak.

    1. Groovy

      Groovy

      Prima Charles.

      Ik ga wel de Ortofon as 212 te koop zetten.

      Fijne vacantie.

    2. (See 1 other reply to this status update)

  5. Die lui hier op het forum hebben wel erg grote vooroordelen. Vraag eens aan Douglas wat zo'n Hadcock 282 of SME 3009 S2 improved ongeveer moet kosten en of die nog suggesties heeft voor de Kenwood. Als het allemaal te duur wordt wacht ik tot na de verbouwing van de badkamer Als je in september langskomt mag Douglas best meekomen hoor - leuke vent.

  6. Die lui hier op het forum hebben wel erg grote vooroordelen. Vraag eens aan Douglas wat zo'n Hadcock 282 of SME 3009 S2 improved ongeveer moet kosten en of die nog suggesties heeft voor de Kenwood. Als het allemaal te duur wordt wacht ik tot na de verbouwing van de badkamer Als je in september langskomt mag Douglas best meekomen hoor - leuke vent.

    1. Groovy

      Groovy

      Ow maar dan is geen pm meer,misschien doe ik iets fout:)

    2. (See 4 other replies to this status update)

  7. Oh ja Peter, ik heb voor die Kenwood 150 euro betaald. Daar komt nog wat service bij en dat valt dus nog wel mee. Nog uitvoerig met Roger gesproken en die wil er een Micro Seiki 707 of CF 1 of 2 op. De Stax UA 7 is nog een discussiepunt vanwege het oxideren van de draden. Zijn argument is dat je de tafel origineel voor die tijd moet houden. Dus vraag dat maar aan Douglas.

    Ik heb zelf trouwens nog een goedkope arm en die gaat er eventueel voorlopig op.

    Bedankt!

     

    1. Groovy

      Groovy

      Micro Seiki tonearmen koop je volgens mij niet onder de e300.

       

      Een Ortofon 9 inch as212 wel.

      Maar ik vraag aan Douglas wat de mogelijkheden zijn.

      Echt goedkope armen heeft hij denk ik ook niet.

  8. Die lui hier op het forum hebben wel erg grote vooroordelen. Vraag eens aan Douglas wat zo'n Hadcock 282 of SME 3009 S2 improved ongeveer moet kosten en of die nog suggesties heeft voor de Kenwood. Als het allemaal te duur wordt wacht ik tot na de verbouwing van de badkamer Als je in september langskomt mag Douglas best meekomen hoor - leuke vent.

    1. Groovy

      Groovy

      Ja iedereen heeft zo zijn stokpaardjes cq voorkeuren.

      Ik zal vragen wat Douglas er van denkt.

    2. (See 4 other replies to this status update)

×
×
  • Create New...